Diabetologia. Problemy w leczeniu cukrzycy – cz. 13. Czy glukozuria zawsze musi oznaczać patologię?
26.10.2015
dr n. med. Elektra Szymańska-Garbacz, dr hab. n. med. Leszek Czupryniak prof. UM w Łodzi Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, Uniwersytet Medyczny w Łodzi